Електролукс Македонија е водечки европски дистрибутер на резервни делови за опрема за храна, кафе, машини за перење,фрижидери, машини за садови, автомати и апарати за домаќинство и е доверлив партнер на производителите на опрема. Електролукс Македонија е дел од Фамилијата  Електролукс Палензо,  глобален лидер во високотехнолошка дистрибуција на резервни делови за опрема од суштинско значење за мисијата, сродни производи и услуги за индустријата за прехранбени производи, апарати за домаќинство и HVAC. Клиентите на Electrolux Macedonia имаат корист од силната експертиза за резервни делови, со повеќе од 40 години искуство на пазарот од LF, EPGC, GEV (сите три преименувани во REPA), ATEL, Big Warehouse. Со најголемиот инвентар во индустријата и посветеноста на најбрзата испорака во индустријата, Електролукс Македонија му обезбедува на секој клиент вистинскиот дел, во вистинско време, насекаде. Постојат многу различни модели и уникатни варијации на апарати: машини за миење садови, машини за перење, фрижидери итн. а со тоа и илјадници резервни делови. Некои резервни делови можат да одговараат на неколку различни модели, а некои се специфични за еден. За да бидете сигурни дека ќе ги најдете вистинските резервни делови што одговараат на вашиот апарат, прво препорачуваме да го пребарувате вашиот апарат. Погледнете го нашето видео за упатство и следете ги чекорите подолу за повеќе информации. Повеќе од резервни Решенија за синџири за сервиси за храна Технички проблеми во една од вашите кујни? Нашиот тим е достапен 24/7 со технички совети и сервисирање. Едноставно јавете се на нашиот посветен телефонски број. Дозволете ни да управуваме со резервите на резервни делови за вашата опрема, да ги испратиме и надгледуваме сервисните инженери и да се справиме со поправките на гаранцијата. Ние, исто така, доставуваме извештаи за KPI кои ви овозможуваат да ја оптимизирате вашата кујнска опрема. Мекдоналдс Македонија веќе ја користи оваа услуга и е еден од нашите доверливи клиенти. Се е во ред дома Професионален сервис за резервни делови за домашни апарати Покрај сервисирањето на професионалната угостителска индустрија, нашиот асортиман вклучува и резервни делови за секторот за домаќинства, што не прави единствен провајдер кој ги покрива двата пазари. Нудиме широк асортиман на резервни делови, додатоци и потрошен материјал за машини за кафе, машини за миење садови, фрижидери, правосмукалки, машини за перење, машини за сушење и друго. Повеќе од резервни Решенија за синџири за сервиси за храна Технички проблеми во една од вашите кујни? Нашиот тим е достапен 24/7 со технички совети и сервисирање. Едноставно јавете се на нашиот посветен телефонски број. Дозволете ни да управуваме со резервите на резервни делови за вашата опрема, да ги испратиме и надгледуваме сервисните инженери и да се справиме со поправките на гаранцијата. Ние, исто така, доставуваме извештаи за KPI кои ви овозможуваат да ја оптимизирате вашата кујнска опрема. Мекдоналдс Мкедонија веќе ја користи оваа услуга и е еден од нашите доверливи клиенти.

Results 1 - 9 of 9
ROUND SPARKING PLUG 0 10x40 mm_347
Product SKU: 3020246
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND SPARKING PLUG 0 10x40 mm_347

Call for price
IONIZER ROUND SPARKING PLUG 0 9x40 mm_348
Product SKU: 3020247
Average customer rating:
Current Stock Level

IONIZER ROUND SPARKING PLUG 0 9x40 mm_348

Call for price
ROUND IGNITION ELECTRODE 0 7x44 mm_349
Product SKU: 3020124
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND IGNITION ELECTRODE 0 7x44 mm_349

Call for price
ROUND SPARKING PLUG 0 7x56 mm_350
Product SKU: 3020241
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND SPARKING PLUG 0 7x56 mm_350

Call for price
ROUND DETECTION PLUG 0 7x56 mm_351
Product SKU: 3020242
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND DETECTION PLUG 0 7x56 mm_351

Call for price
SPARKING PLUG 82x15 mm_352
Product SKU: 3020442
Average customer rating:
Current Stock Level

SPARKING PLUG 82x15 mm_352

Call for price
ROUND DETECTION PLUG 0 7x36 mm_353
Product SKU: 3020444
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND DETECTION PLUG 0 7x36 mm_353

Call for price
ROUND DETECTION PLUG 0 7x36 mm_354
Product SKU: 3020445
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND DETECTION PLUG 0 7x36 mm_354

Call for price
ROUND SPARKING PLUG 0 9_5x92 mm_355
Product SKU: 3020443
Average customer rating:
Current Stock Level

ROUND SPARKING PLUG 0 9_5x92 mm_355

Call for price

Contact & Support

Telephone-Bitola: +389 (0) 47 203 330
Telephone-Skopje: +389 02 3298 130
Telephone-Skopje: +389 02 3225 230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108
E-mail:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Electrolux Logo

Visitors Counter

004514224
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1843
2823
24707
4460503
53721
209783
4514224

Your IP: 3.92.91.54
Server Time: 2024-07-13 19:13:14

Family  Brand  Electrolux 

    

Follow us

 

JoomShaper